Gabimet qe bejme kur jemi me pushime

Zgjedhim rrobat e gabuara     Eshte gati nje klishe - pushuesit papritur nuk dine c’te veshin. Cuditerisht ndodh gati me kedo pushues. Keshille: Merrni me vete veshje praktike, qe mund ti kombinoni ne menyra te ndryshme dhe...

5 arsye pse duhet të udhëtoni rreth e qark Europës

Pasioni juaj janë udhëtimet?! Atëherë shkoni e zbuloni thesaret e fshehur të Europës, kontinetit të dytë më të vogël në botë. Ndonjëherë të gjithë kemi nevojë t’ja mbathim pak,  të shkojmë në kërkim të...

4 qytetet me inteligjente ne Europe

Ne nje kontinet me kaq shume vende mahnitese, si do te mund te zgjidhnit qytetin me inteligjent? Thuajse te gjithe qytetet europian ofrojne numer te njejte atraksionesh dhe eksperiencash kulturore. Disa prej tyre kane...
video

Si të paketoni rroba për një muaj në një valixhe kabine?

https://www.youtube.com/watch?v=PlLxQzR8axM

Postimet e fundit

Artikull i rastësishëm